Ar Jūs pavargote būti pavargę?

  Ar Jums trūksta energijos savo veiklai ar darbui? O gal Jūsų pomėgiams? Ar norite, kad turėtumėte jėgų praleisti daugiau laiko su savo šeima ir draugais?
 
 

Kofermentas Q10 gali sugrąžinti Jus atgal į vėžes

Kofermentas Q10 yra į vitaminą panašus junginys, leidžiantis Jūsų ląstelėms gaminti energiją, reikalingą raumenų darbui, smegenų veiklai, ištvermei. Su amžiumi kofermento Q10 lygis organizme nuolatos mažėja.

 
 
   

Ar Jums 25 metai?

Organizmas gamina pakankamą kiekį Q10, kol žmogus yra 20-25 metų amžiaus. Esant 25 metams žmogaus organizme vykstanti Q10 gamyba pradeda mažėti.

   

Ar Jums 40 metų?

Jei esate 40 metų, Jūsų Q10 lygis yra pakankamai mažas, kad Jūs pajaustumėte papildų poveikį. Tai geras laikas pradėti vartoti „Bio-Quinone Q10“ maisto papildą.

   

Ar Jums 50 metų ir daugiau?

Organizme gaminamo Q10 gerokai sumažėjo. Daugelis ligų atsiranda šiame amžiuje - ir tai taip pat prisideda prie nuolatinio nuovargio jausmo.

 
 


Susigrąžinkite savo energiją

„Bio-Quinone Q10“ 30 mg yra maisto papildas, gaminamas kompanijos Pharma Nord. Jame yra kofermentas Q10, ištirpintas augaliniame aliejuje, kas užtikrina riebaluose tirpios medžiagos pasisavinimą organizme. „Bio-Quinone Q10“ sudėtyje yra vitamino C, kuris padeda mažinti nuovargį ir yra svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai.

 

Aukštos kokybės Q10

Minkštos želatinos kapsulės apsaugo aliejuje ištirpintą Q10 nuo šviesos. Higieniškos lizdinės plokštelės garantuoja stabilumą ir produkto atitikimą higienos reikalavimams. Pharma Nord „Bio-Quinone Q10“ yra gaminamas Danijoje ir atitinka geros vaistų gamybos praktikos standartus.

Žiūrėti vaizdo įrašus apie Pharma Nord aukštos kokybės Q10, blisterio įpakavimą ir vartotojų patirtį.

Liepos mėnesį „Bio-Quinone Q10“ ieškokite Gintarinėse ir Norfos vaistinėse!