Pharma Nord   Sveikatos Naujienos
- Tiems, kurie nori prisiimti atsakomybę už savo sveikatą
 

RUDENĮ SUSTIPRINKITE
savo imuninę sistemą!

 
 

Su „Bio-Selenium+Zinc“ tai labai paprasta.
Ar žinote, koks svarbus yra selenas? Normalus imuninės sistemos funkcionavimas, gera plaukų ir nagų būklė bei normali skydliaukės veikla priklauso nuo šios maistinės medžiagos. Šį sąrašą galima tęsti ir tęsti! Trumpai tariant, selenas padeda išlaikyti gerą sveikatą. Kyla klausimas: ar Jūs gaunate pakankamai šios svarbios maistinės medžiagos?

Organinės seleno mielės – garantija Jums
Žuvis, riešutai ir pilno grūdo produktai yra puikūs seleno šaltiniai, tačiau norint išsaugoti seleno atsargas, šiuos maisto produktus būtina valgyti kasdien. Net jei Jūs valgote įvairų maistą, seleno kiekis Europos maisto produktuose ne visada yra pakankamai didelis, daugiausiai todėl, kad mūsų žemės ūkiui naudojamame dirvožemyje stinga seleno.

Ypatingai geras biologinis įsisavinimas
Su kiekviena „Bio-Selenium+Zinc“ tablete galite būti tikri, kad kiekvieną dieną ir ištisus metus gausite po 100 mikrogramų seleno. Produkte esantis selenas yra patentuotos organinės seleno mielės, vadinamos „SelenoPrecise“ ir pasižyminčios itin puikiu biologiniu įsisavinimu.

Įsisavinama beveik 90%
„SelenoPrecise“ yra geriausias dokumentais pagrįstas seleno junginys; įrodyta, kad 88,7% produkte esančio seleno junginio yra veiksmingai įsisavinama organizme. Aukščiausia „SelenoPrecise“ kokybė yra pagrindinė priežastis, kodėl būtent šios seleno mielės yra naudojamos moksliniams tyrimams.

Daugybė privalumų
Egzistuoja daugybė „Bio-Selenium+Zinc“ kasdienio naudojimo privalumų:

  • „Bio-Selenium+Zinc“ yra Europoje geriausiai dokumentais pagrįstas seleno šaltinis („SelenoPrecise“);
  • Viena „Bio-Selenium+Zinc“ tabletė organizmui suteikia seleno, cinko, vitamino A, vitamino B6, vitamino C ir vitamino E – svarbiausių maistinių medžiagų;
  • „Bio-Selenium+Zinc“ yra dokumentais pagrįstas daugelyje mokslinių tyrimų, kurie yra skelbiami mokslo žurnaluose;
  • „Bio-Selenium+Zinc“ yra gaminamas itin griežtomis Danijos vaistų gamybos kontrolės sąlygomis ir atitinka vaistams taikomas GGP (Geros gamybos praktikos) taisykles, užtikrinančias aukščiausią kokybę, saugumą ir mokslinį pagrindimą.

Spalį gaukite specialų „Bio-Selenium+Zinc“ pasiūlymą artimiausioje „Camelia“ vaistinėje.