Pharma Nord   Sveikatos Naujienos
- Tiems, kurie nori prisiimti atsakomybę už savo sveikatą
 

Specialus pasiūlymas

Aukštos kokybės maisto papildai

 
 

Tik pabandę juos vartoti, sužinosite, kodėl moksliniai pagrindimai ir veiksmingumo įrodymai yra tokie svarbūs.

Gerbiamieji,
Vartotojų lojalumas yra gyvybiškai svarbus bet kokiam verslui. Tačiau pelnyti Jūsų lojalumą yra didelis darbas. Nuo pat pradžių Pharma Nord kompanijos politika buvo kurti ir gaminti pačius geriausius maisto papildus rinkoje.

 
 

Teisingo pasirinkimo svarba
Kai mes teigiame "geriausias" – mes iš tikrųjų turime tai omenyje. Tai yra ne tik tai, kuo mes tikime, nes galime įrodyti ir pagrįsti savo teiginius šimtais mokslinių tyrimų, kurie buvo atlikti konkrečiai su mūsų produktais tam, kad įrodytumėme jų pasisavinimą virškinamajame trakte bei poveikį organizmui. Dėka mokslinio pagrindimo ir veiksmingumo įrodymų mūsų produktai dažniausiai yra pirmo pasirinkimo maisto papildai vartotojams, sveikatos priežiūros specialistams ir mokslininkams.

Nemaža dalis Pharma Nord produktų jau įgijo ypatingą statusą rinkoje dėka jų išskirtinės kokybės, saugumo ir patikimumo rodiklių.

 
 
 

Bio-Quinone Q10
Tarptautinės Kofermento Q10 asociacijos (ICQA) oficialiai paskelbtas "referentinis produktas" – auksinis kofermento Q10 standartas.


 

 
 
 

Bio-Biloba
Pasaulinių vartotojų ir prekybos atstovų konkursų ir titulų laimėtojas – "gryniausias Ginkgo Biloba ekstraktas", "geriausias kokybės ir kainos santykis", "stipriausias antioksidacinis poveikis".


 

 
 
 

Bio-Chromium (ChromoPrecise)
Šiuo metu vienintelė stabilaus cukraus kiekio kraujyje palaikymui skirta chromo forma (organiniu chromu papildytos mielės), patvirtinta Europos Sąjungoje. Remiantis EFSA (Europos maisto saugos tarnyba), ChromoPrecise pasisavinimas organizme yra iki 10 kartų geresnis nei sintetinių chromo formų, pavyzdžiui, chromo pikolinato ir chromo chlorido.
 

 
 
 

SelenoPrecise
Organiniu selenu papildytos mielės, kurios pasižymi aukščiausiu pasisavinimu organizme (88,7%) ir kurių kokybę ir saugumą įrodo moksliniai tyrimai ir dokumentacija.


 

 
       
 

Norėdami atsidėkoti už Jūsų lojalumą Pharma Nord kompanijai, mes norime apdovanoti Jus, suteikdami Jums specialų nuolaidos kodą, kurį galite panaudoti, norėdami įsigyti mūsų produktus su 30% nuolaida. Nuolaidos kodas yra riboto galiojimo ir baigsis po 60 dienų. Mes tikimės, kad pasinaudosite juo, apsilankę šioje interneto svetainėje www.paskyrimas.lt ir įvedę specialų Jums skirtą nuolaidos kodą užsakymo pabaigoje.

Jūsų ypatingas 30% nuolaidos kodas: 88347612