Pharma Nord   Sveikatos Naujienos
- Tiems, kurie nori prisiimti atsakomybę už savo sveikatą

Gerbiamas/Gerbiamasa [NewsletterUserName]

Ačiū, kad užsiprenumeravote Pharma Nord sveikatos naujienlaiškį.

Pharma Nord džiaugiasi, kad jūs pageidaujate daugiau sužinoti apie mūsų produktus bei mokslinius tyrimus.

Pharma Nord aktyviai dalyvauja tarptautiniuose tyrimuose ir iki šiol išleido daugiau nei 300 mokslinių straipsnių, kuriuose Pharma Nord produktai buvo išbandyti tyrimuose su žmonėmis. Šiuo atžvilgiu Pharma Nord yra viena pirmaujančių pasauliniu mastu veikiančių kompanijų.

Jei kaip vartotojas norite investuoti į savo sveikatą ir profilaktiką, naudodami vitaminus bei mineralus, tuomet svarbiausia, kad tabletė ar kapsulė, kurią ketinate vartoti, turėtų numatytą poveikį. Štai kodėl svarbu pasirinkti produktus, turinčius dokumentais pagrįstus efektus.


Nauji kofermento Q10 ir seleno tyrimai

2012 m. tarptautiniame širdies žurnale buvo paskelbtas didelio masto Švedijos tyrimas. Tyrimas "Kisel-10" parodė keturių metų SelenoPrecise ir Bio-Quinone Q10 vartojimo rezultatus 444 pacientams nuo 70 iki 88 metų amžiaus.

Šis tyrimas buvo dvigubai aklas placebu kontroliuojamas tyrimas, o pasibaigus jam paaiškėjo, kad grupė, kuri gavo Q10 ir seleną, jautėsi žymiai geriau nei grupė, kuri gavo placebą. Prevencinis poveikis įtakojo daugelį fizinių sąvybių bei gyvenimo kokybę.

Be to, 2014 m. atliktas Q-Symbio tyrimas parodė aiškų skirtumą tarp pacientų, kurie gavo Bio-Quinone Q10 ir tarp pacientų, kurie vartojo placebą. Tyrimas buvo atliktas trylikoje skirtingų ligoninių devyniose skirtingose šalyse ir yra vienas iš didžiausių tyrimų, atliktų su kofermentu Q10. Tyrimas buvo paskelbtas JACC: viename iš populiariausių širdies žurnalų pasaulyje.


 

Teisės aktai neleidžia Pharma Nord kompanijai rašyti apie konkretų tyrimo poveikį. Tačiau daugiau informacijos apie tyrimą galima rasti "Google"paieškoje.

Daugiau apie tyrimus skaitykite čiaDanų gamyba

Pharma Nord 100% yra Danijos bendrovė, turinti gamybos įrenginius Danijoje. "Pagaminta Danijoje" gali turėti daug reikšmių ir dažnai tai tik išsireiškimas, kad produktas yra supakuotas Danijoje.

Tačiau, kai mes rašome "Pagaminta Danijoje", tai reiškia, kad visa produktų gamyba vyksta mūsų gamykloje Vojense. Būtent čia vyksta visų produktų kūrimas, tablečių ir kapsulių gamyba.

Gamykla yra akredituota vaistų gamybai, dėl to visi darbo procesai vykdomi pagal tuos pačius principus kaip ir vaistų gamyboje. Tai reiškia plačią tiek žaliavų, tiek paruoštų tablečių bei kapsulių kontrolę. Kada produktai patenka į apyvartą, vartotojai gali būti tikri, kad turinys yra aktyvus,be nepageidaujamų medžiagų, net jei produkto galiojimas eina į pabaigą.
 

Peržiūrėkite visus produktus čia


Dėmesys higienai

Visos Pharma Nord tabletės ir kapsulės pakuojamos lizdinėse pakuotėse, kurios užtikrina optimalią higieną, taip pat pagerina produkto kokybę bei poveikį nuo pirmosios iki paskutinės tabletės.

Taip pat jums lengva ir praktiška nešiotis vitaminus rankinėje ar kai keliaujate.

Žiūrėkite mūsų filmą apie kokybę ir kodėl lizdinės pakuotės yra geriau nei buteliukai.