Pharma Nord   Sveikatos Naujienos
- Tiems, kurie nori prisiimti atsakomybę už savo sveikatą

Jūs dalyvavote nemokamos knygos akcijoje:

Sureguliuokite cukraus kiekį kraujyje ir numeskite svorio


Gerbiamasis skaitytojau,
dėkojame Jums, kad domitės ir dalyvavote knygos akcijoje. Tikimės, kad knyga Jums patiko, padėjo sužinoti daug naujovių apie sveikatą.

Kodėl Jūs gavote šį laišką? „Pharma Nord“ – viena didžiausių Europoje maisto papildų gamintoja tapo knygos leidėjo „Health and Science“ partnere. Medicininiai biologinio įsisavinimo, saugumo ir kokybės tyrimai yra „Pharma Nord“ gamybos ir plėtros pagrindas. Norėtume Jums pristatyti aukščiausios kategorijos produktų liniją ir atkreipti Jūsų dėmesį, kad būtent „Pharma Nord“ gaminiai – „ChromoPrecise“ buvo naudojami tyrimams, apie kuriuos skaitėte knygoje.

Čia Jūs galite susipažinti su paskutinėmis naujienomis apie Chromo Precise.

Daug lietuvių kovoja su potraukiu saldumynams, leidiniui „15min“ sako privačios ligoninės „Kardiolita“ gydytoja dietologė Eugenija Časaitytė. Geras būdas išvengti potraukio saldumynams - palaikyti pastovią cukraus koncentraciją kraujyje, pavyzdžiui, vartojant chromo papildus.


Daugelis negali atsispirti potraukiui saldumynams ir tai gali būti problema, jei žmogus nori sulieknėti keliais kilogramais arba tiesiog nori išlaikyti esamą kūno svorį. „Įprotis valgyti pusryčius yra puikus būdas sumažinti potraukį saldumynams“, – straipsnyje „Didysis rebusas: kodėl ir kada atsiranda potraukis saldumynams?“, publikuotame šiais metais leidinyje „15min“, akcentuoja privačios ligoninės „Kardiolita“ gydytoja dietologė Eugenija Časaitytė. Straipsnyje Eugenija Časaitytė aiškina, kaip svarbu valgyti tokį maistą, kuris padeda palaikyti stabilią cukraus koncentraciją kraujyje.

„15min.lt“ skelbtą straipsnį galima skaityti čia:
Didysis rebusas: kodėl ir kada atsiranda potraukis saldumynams?

 

Chromas padeda palaikyti pastovią cukraus koncentraciją kraujyje

Pastovią cukraus koncentraciją kraujyje palaikyti galima ne tik valgant angliavandenius, kurie organizme skyla lėtai, bet ir gaunant pakankamai mikroelemento chromo. Chromo vartojimas (organiškai chromu praturtintų mielių) yra geras ir natūralus būdas palaikyti normalią cukraus koncentraciją kraujyje.

Jei kraujo koncentracija kraujyje nestabili, galite pastebėti, kaip sunku atsispirti saldumynams. Per ilgą laiką, valgant ledus, saldainius, pyragaičius ir panašų maistą, galite priaugti svorio.

Rūpinkitės savo sveikata

Antsvoris, dar blogiau – nutukimas, yra ne tik kosmetinė problema, bet ir rimtas išbandymas sveikatai. Antsvorio turintys asmenys kenčia nuo metabolinio sindromo (arba X sindromo), kurio simptomai:

  • aukštas kraujospūdis;
  • didelis trigliceridų kiekis;
  • mažas didelio tankio cholesterolio kiekis;
  • riebalai pilvo srityje;
  • padidėjusi cukraus koncentracija kraujyje.

Negydomas metabolinis sindromas didina riziką susirgti 2 tipo cukriniu diabetu.

 

Kodėl chromo mielės, praturtintos organiškai sujungtu trivalenčiu chromu, yra geriausias pasirinkimas?

Chromas padeda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje. Kitaip tariant, maistinės medžiagos atlieka svarbų vaidmenį palaikant normalią cukraus koncentraciją kraujyje. Svarbu užtikrinti normalią makroelementų (riebalų, baltymų ir angliavandenių) apykaitą, kad kūnas galėtų maistą paversti energija.

Mokslinės skirtingų chromo tipų studijos rodo, kad kai kurie chromo šaltiniai geriau įsisavinami nei kiti. „ChromoPrecise“ yra chromu praturtintos mielės, iš kurių, Europos maisto saugos tarnybos duomenimis, chromas absorbuojamos organizme iki 10 kartų geriau nei iš kitų chromo šaltinių.

"ChromoPrecise", kuris yra naudojamas "Bio-Chromium Mega", yra vienintelis ES patvirtintas chromo mielių šaltinis.

Skaityti daugiau

 

Papasakokite mums savo istoriją

Ar vartojote „Bio-Chromium“? Ar vartodami šį maisto papildą pajutote ženklų skirtumą? Pavyzdžiui, ar pajutote, kad tapo lengviau laikytis normalios dietos ir susilaikyti nuo saldumynų? Jei taip, labai norėtume išgirsti Jūsų istoriją.

Mokslas patvirtino, kad chromas padeda palaikyti normalią cukraus koncentraciją kraujyje, tačiau visuomet įdomiau išgirsti asmenines patirtis iš žmonių, kurie išbandė maisto papildą.
Kreipkitės į mus elektroniniu paštu