Paieška

  Search Results

  Uždaryti

  Bendrovė „Pharma Nord“ yra viena didžiausių prevencinių maisto papildų ir vaistažolių preparatų gamintojų Europoje. Bendrovė kuria, gamina ir parduoda maisto papildus, vaistažolių preparatus ir medikamentus, kurių veikimas įrodytas moksliniais tyrimais, patvirtintas dokumentais ir pasižymi optimaliu biologiniu įsisavinimu bei saugumu.

  Bendrovės „Pharma Nord“ mokslinių tyrimų duomenų bazę sudaro daugiau nei 8000 mokslinių tyrimų, įskaitant ir tuos, kuriuos bendrovė atliko su savo preparatais. Ši duomenų bazė yra visos įmonės produkcijos vystymosi pagrindas.

  Bendrovės „Pharma Nord“ gamybos infrastruktūra kartu su pagrindine būstine, kuri įsikūrusi Danijoje, užima didžiulę veiklos teritoriją. 25 dukterinės įmonės ir 20 verslo partnerių prekiauja „Pharma Nord“ gaminiais Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir sparčiai augančiose Azijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų rinkose.

  Bendrovė „Pharma Nord“ yra privati ribotos atsakomybės bendrovė.

   

  DANIŠKA KOKYBĖ

  Bendrovė „Pharma Nord“ gamina maisto papildus ir vaistažolių preparatus Danijoje, todėl laikosi griežtų Danijos įstatymų. Kadangi Danijos teisės aktai yra labai gerbiami kitų šalių rinkose, bendrovė „Pharma Nord“, užuot perkėlusi dalį gamybos į kitas šalis, nusprendė taikyti griežtesnius reikalavimus produkcijai ir išplėtė gamybos infrastruktūrą Danijoje. Šiuo metu pastatyta nauja gamykla su gamybos ir saugojimo įrenginiais Vojenso mieste, 50 kilometrų į šiaurę nuo Danijos ir Vokietijos sienos. Šitaip išsiplėtusi, įmonė galės tris kartus padidinti gamybos apimtį, taip užsitikrindama optimalias salygas toliau augti ir vystytis.

   

  GALINGAS PREKĖS ŽENKLAS

  Bendrovės „Pharma Nord“ gaminiai tapo gerai žinomu prekės ženklu daugelyje šalių. Produktai pasižymi savitu dizainu, išsiskiriančiu pagarsėjusiu „kokybės švyturiu“, auksine grūstuve ir langeliu, pro kurį galima pažvelgti į dežutės vidų, taip pat originaliomis, auksiniais krašteliais papuoštomis dėžutėmis ir vienoda „Bio“ koncepcija. Vartotojai, prekybininkai ir sveikatos apsaugos specialistai šias prekės ženklo ypatybes sieja su kruopščiais moksliniais tyrimais ir aukštais gaminių biologinio įsisavinimo ir saugumo rodikliais. Šios teigiamos ypatybės lemia „Pharma Nord“ gaminių perspektyvumą rinkoje, kurioje dažnai viešpatauja įvairios mados tendencijos. Tiesą sakant, būtent tai ir paskatino Tarptautinę populiariausių prekės ženklų tarybą nominuoti bendrovę apdovanojimui „Populiariausias prekės ženklas 2007“ rinkoje „Verslas–Vartotojui“.

   

  GYDOMOSIOMIS SAVYBĖMIS PASIŽYMINČIŲ MAISTO PRODUKTŲ PRAMONĖ

  Bendrovė „Pharma Nord“ ir keletas kitų šios veiklos srities kolegų įsteigė Gydomosiomis savybėmis pasižyminčių maisto produktų pramonės asociaciją, kuri subūrė pagrindinius gydomosiomis savybėmis pasižyminčių maisto produktų tiekėjus. Svarbiausias šios asociacijos uždavinys – panaikinti atotrūkį tarp dviejų visiškai atskirų sektorių, t. y. vaistinių preparatų ir maisto produktų. Bendrovės „Pharma Nord“ techninių reikalų direktorius Svenas Moesgaardas yra Gydomosiomis savybėmis pasižyminčių maisto produktų pramonės asociacijos pirmininkas.


  BENDROVĖS „PHARMA NORD“ ISTORIJA

  Bendrovę „Pharma Nord“ 1981 metais įsteigė du jos dabartiniai savininkai – Elis Wallinas ir Svenas Moesgaardas, kurie pradėjo importuoti Didžiojoje Britanijoje pagamintą seleno preparatą. Netrukus šis gaminys buvo patobulintas ir pradėtas gaminti kitu pavadinimu – „Bio-Selenium®+Zinc“. Šis gaminys iki šiol tebėra bendrovės gaminių asortimento kertinis akmuo.

  Pagrindinė bendrovės „Pharma Nord“ idėja buvo noras kompensuoti šiuolaikinės mitybos trūkumus, pasiūlant maisto papildus, išsiskiriančius aukštu biologiniu įsisavinimu ir dokumentais pagrįstu poveikiu. Preparatas „Bio-Selenium®+Zinc“ sėkmingai įkūnijo šią idėją vieninteliame gaminyje ir nutiesė kelią pirmosioms dukterinėms įmonėms Švedijoje, Anglijoje ir Suomijoje.

  Savo veiklos laikotarpiu bendrovė „Pharma Nord“ ne kartą pelnė novatoriško ir į ateitį žiūrinčio rinkos dalyvio vardą. „Phama Nord“ buvo pirmoji įmonė, kuri pristatė Europos rinkai kofermento Q10 preparatą. 1990 metais įmonė pradėjo gaminti preparatą „Bio-Quinone Q10“, kuris tapo vienu populiariausiu Q10 produktu visame pasaulyje. Tai tik vienas pavyzdys, iliustruojantis, kaip bendrovė „Pharma Nord“ atsidūrė rinkos priešakyje, panaudodama naujas žinias naujiems gaminiams.
   

  MES ŽINOME TIK VIENĄ STANDARTĄ – AUKŠČIAUSIĄ

  "Pharma Nord" yra netipinė maisto papildų pramonės kompanija, nes visi produktai, įskaitant maisto papildus, gaminami pagal cGMP (dabartinę geros gamybos praktiką) ir medicinos vaistų gamybos gaires. Šis aukštesnis gamybos standartas suteikia daug privalumų "Pharma Nord" ir mūsų klientams. Klientai gauna naudos iš kontrolės mechanizmų ir reikalavimų, kurie yra įtraukti į farmacijos gamybą, ir reikalauja dokumentais pagrįsto vienodumo, saugumo ir veiksmingumo. "Pharma Nord" atveju tai reiškia, kad gydytojai, mokslininkai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai pasitiki mūsų produktais ir pasirenka daugelį jų naudoti moksliniuose tyrimuose bei rekomenduoti savo klientams. Todėl tas pats preparatas gali būti randamas skirtingose šalyse, tiek kaip nereceptinis maisto papildas, tiek kaip vaistas, parduodamas  skirtingais pavadinimais.

  Šiandien bendrovės „Pharma Nord“ gaminiai parduodami daugiau nei 45 šalyse.

  PADĖKOS IR APDOVANOJIMAI


  Dokumentais patvirtinti produktai ir prekyba išskirtinai vaistinėse – būtent šis derinys atnešė bendrovei „Pharma Nord“ didžiulę sėkmę ir tarptautinį pripažinimą. Savo veiklos laikotarpiu bendrovė „Pharma Nord“ yra laimėjusi ne vieną garbingą savo sektoriaus organizacijų ir prekybinių organizacijų apdovanojimą skirtingose rinkose.

  Pastaruoju metu bendrovė „Pharma Nord“ yra pelniusi šiuos apdovanojimus:

  • Kūrybinis apdovanojimas (apdovanojimas už viso gyvenimo laimėjimus);
  • Populiariausias metų prekės ženklas rinkoje „Verslas–Vartotojui“ (nominantas);
  • Metų gaminys;
  • Informatyviausia reklamos kampanija.

   


  Metų produktas - Olandijoje