Paieška

  Search Results

  Uždaryti

  BENDROVĖS „PHARMA NORD“ PAGRINDAS – MOKSLINIŲ TYRIMŲ DUOMENŲ BAZĖ.

  Bendrovės „Pharma Nord“ Mokslinių tyrimų departamentas nuolat yra visų tarptautinių mitybos mokslo naujienų centre. Moksliniai tyrimai ir straipsniai kruopščiai registruojami ir įtraukiami į katalogus – išsamiausią šios pramonės šakos mokslinių tyrimų duomenų bazę, kurią šiuo metu sudaro daugiau nei 8000 nuorodų į mokslo šaltinius. Didžioji dauguma šių tyrimų buvo atlikti naudojant pačios bendrovės gaminius. Mokslinių tyrimų duomenų bazė nuolat peržiūrima, vos tik paskelbiami nauji tyrimai, susiję su „Pharma Nord“ produkcija. Mokslinių tyrimų departamento biblioteka – tai tiesiog gyvybiškai svarbi priemonė, padedanti kurti naujus gaminius ir tobulinti esamus.

  Mokslinių tyrimų duomenų bazė
   

  „Pharma Nord“ archyvas

   

  200 PASKELBTŲ TYRIMŲ, KURIE BUVO ATLIKTI SU BENDROVĖS „PHARMA NORD“ GAMINIAIS

  Bendrovė „Pharma Nord“, be daugybės mokslinių straipsnių ir tyrimų, kuriais ji remiasi, kurdama naujus ir tobulindama ar atnaujindama jau esamą produkciją, atliko daugiau nei 200 paskelbtų tyrimų su savo gaminiais. Šie moksliniai tyrimai – visos bendrovės dokumentacijos, kuri neatsiejama nuo „Pharma Nord“ gaminių sėkmės, pagrindas, kertinis akmuo. Į duomenų bazę nuolat įtraukiami nauji pavadinimai.
   

  MOKSLO PLĖTRA

  Savo veiklos laikotarpiu bendrovė „Pharma Nord“ į platų tarptautinį tinklą subūrė kardiologijos, onkologijos, odontologijos, chirurgijos, dietinės technologijos ir kitų sričių mokslininkus. Šis bendradarbiavimas ir nuolatinis dialogas su mokslo darbuotojais yra labai svarbi sąlyga kuriant naujus gaminius.
   

  BENDROVĖ „PHARMA NORD“ IR VĖŽIO TYRIMAI

  Kova su vėžiu – viena sudėtingiausių medicinos mokslo sričių. Bendrovė „Pharma Nord“ aktyviai dalyvauja tarptautiniuose tyrimuose, kuriais ieškoma būdų, kaip užkirsti kelią vėžiui ir jį išgydyti. Vienas didžiausių ir ambicingiausių mokslo projektų šioje srityje yra tarptautiniu mastu atliekamas tyrimas „PRECISE“, kuriame daugiausia dėmesio skiriama prevencinėms mikroelemento seleno ypatybėms nustatyti. Bendrovė „Pharma Nord“ yra oficialus šio tyrimo seleno ir placebo tablečių tiekėjas. Tyrime dalyvauja 40 000 dalyvių iš Danijos, Švedijos ir Anglijos.


  BENDROVĖ „PHARMA NORD“ IR ŠIRDIES TYRIMAI

  Bendrovė „Pharma Nord“ aktyviai remia mokslo pastangas atrasti naujus širdies ligų gydymo būdus, ypač tokius, kurie pagerintų vyresnio amžiaus ar ligotų žmonių, kenčiančių dėl kofermento Q10 trūkumo, gyvenimo kokybę. Be kita ko, bendrovė „Pharma Nord“ pradėjo didžiulį tarptautinį tyrimą, pavadintą „Q-SYMBIO“, kurio metu bus tiriamas pagalbinis kofermento Q10 vaidmuo gydant lėtinį širdies nepakankamumą.
   

  ETALONINIS GAMINYS

  Atsižvelgiant į gerą ir dokumentais patvirtintą „Pharma Nord“ kofermento Q10 biotinkamumą, Tarptautinė kofermento Q10 asociacija šį preparatą laiko standartiniu (etaloniniu) gaminiu, kuris buvo naudojamas atliekant daugiau negu 70 įvairių mokslo tyrimų. Šie tyrimai yra viena pagrindinių priežasčių, paaiškinančių, kodėl preparato dokumentuose užfiksuotas toks aukštas biotinkamumo rodiklis. Be to, tas faktas, kad šiuo preparatu jau beveik 20 metų prekiaujama rinkoje, liudija gerus jo saugumo duomenis.


  KONFERENCIJOS IR SIMPOZIUMAI

  Kai kuriose mokslo srityse situacija keičiasi taip dažnai, kad labiau verta organizuoti nuolatinius simpoziumus, į kuriuos susirinkę viso pasaulio mokslininkai galėtų pristatyti naujausius mokslo laimėjimus. Daugeliu atvejų bendrovė „Pharma Nord“ organizuoja arba padeda organizuoti tokius renginius. Iki šiol mokslo simpoziumai ir konferencijos buvo organizuojamos mokslinių tyrimų srityse, susijusiose su Q10, CLA ir selenu.


  VARTOTOJŲ PATIRTIS

  Gaminių vartotojai sukaupia savo patirtį, kuri yra tiesiog aukso vertės, kai kalbame apie mūsų esamus ir būsimus gaminius. Vartotojų patirtį vargu ar būtų galima priskirti prie „mokslinių dokumentų“, tačiau ji padeda suprasti, ar preparatas yra veiksmingas, ar ne, ar jis apskritai saugus vartoti, ar turi būti vartojamas ilgai, ar trumpai. Dėl to bendrovė „Pharma Nord“ kiekvieną vartotojų atsiliepimą laiko neįkainojamu ir ragina jos produktų vartotojus susisiekti su bendrove, jeigu jie turi apie ką papasakoti.