Paieška

  Search Results

  Close

  Darbas "Pharma Nord"

  Ar turite aistrą sveikai mitybai?

  Būdama sparčiai besiplečianti tarptautinė kompanija ir viena iš pirmaujančių Europos prevencinių vaistų ir maisto papildų tiekėjų, kuriai labai svarbu skatinti sveiką gyvenimo būdą, Pharma Nord stengiasi suteikti žinių apie maisto papildų naudą, kokybiškus produktus, kurie dokumentuojami atliekant mokslinius tyrimus.

  "Pharma Nord" yra įdomi ir iššūkių pilna darbo vieta, turinti platų spektrą įvairių darbų bei funkcijų. Daugybė užduočių reikalauja skirtingų įgūdžių ir kvalifikacijų. Dėl šios priežasties "Pharma Nord" visada domisi darbo prašymais, nesvarbu, ar tuo metu trūksta darbuotojų ar ne.

   

  Pozicijos Danijoje

  "Pharma Nord" pagrindinė buveinė yra Danijoje. Čia mes kuriame ir gaminame "Pharma Nord" preparatus mūsų gamykloje Vojense. Gamybinis vienetas yra prijungtas prie laboratorijos, kuri atlieka kontrolinius bandymus, taip pat padeda kurti produktus.

  Mūsų administracija yra Vejle. Iš čia mes koordinuojame ir bendradarbiaujame su filialais daugelyje pasaulio šalių tokiose srityse kaip logistika, pardavimas, rinkodara, moksliniai tyrimai, IT, internetas ir apskaita.

  Pozicijos kitose šalyse
  Pharma Nord siūlo iššūkių pilnus ir įdomius darbus su puikiais kolegomis. Geri anglų kalbos įgūdžiai yra būtini.

  Pirmiausia mes suinteresuoti ambicingais pardavimų bei švietimo medicinos atstovais bei asmenimis, patyrusiais interneto rinkodaros srityje. "Pharma Nord" darbuotojai turi stengtis rūpintis visuomenės sveikata ir gerove, siekti tobulėti kartu su kompanija bei glaudžiai bendradarbiauti su Danijos būstinės "Pharma Nord" vadovybe.

  Laisvos darbo vietos

  Produktų konsultantas Vilniaus regione

  Siųskite raštišką prašymą raštu kartu su savo CV ir kita svarbia informacija "Pharma Nord" adresu:

  UAB Pharma Nord Lithuania
  K. Donelaičio g. 62-1
  44248 Kaunas - Lietuva

  Pažymėkite ant voko "Application"