Paieška

  Search Results

  Uždaryti

  Šalutinis poveikis

  Nepageidaujama reakcija yra nepageidautinas medicininio produkto ar natūralaus medicininio preparato poveikis. Prie šių tipų preparatų visuomet pridedamas produkto informacinis lapelis.
  Maisto papildai – tai Danijos Veterinarijos ir maisto valdybos kompetencija, kadangi teisiškai jie laikomi maistu ir dėl to jiems negali būti priskiriamas koks nors medicininis poveikis. Dėl to jiems nepriskiriamas šalutinis poveikis ir prie jų nepridedamas produkto informacinis lapelis. Vis dėlto, kartais papildai gali sukelti nepageidaujamų reakcijų.
  Jei Jums pasireikštų kokie nors netikėti arba pakuotės lapelyje ar kitoje pridėtoje informacijoje apie produktą nepaminėti simptomai, pasitarkite su savo gydytoju. Svarbu: jei pasireikštų sunkus šalutinis poveikis, būtina nedelsiant kreiptis į savo gydytoją ar ligoninės priimamąjį.
  Jūsų gydytojas turi teisę spręsti, ar dėl kurios nors nepageidaujamos reakcijos reikia keisti Jūsų gydymą. Jūsų gydytojas taip pat turi teisę patarti nebevartoti kurio nors produkto. Jūsų gydytojas turi teisę pateikti informaciją apie šalutinį poveikį ir kitą svarbią Jūsų sveikatos istorijos informaciją, kuri galėtų padėti autoritetingoms medicinos institucijoms įvertinti situaciją.

  Apie nepageidaujamas reakcijas taip pat galima pranešti per vaistinę arba tiesiogiai (www.vvkt.lt) tinklalapyje. Apie šalutinį poveikį pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai galima čia.

  Jei iškiltų kokių nors klausimų dėl nepageidaujamų reakcijų, įskaitant nepageidaujamą maisto papildų ar kosmetikos produktų poveikį, nedvejodami susisiekite su „Pharma Nord“.