Specialistų darbo grupė rekomenduoja vartoti gliukozaminą osteoartritui gydyti

Ši naujiena įtvirtinta naujojoje ataskaitoje, kurią paskelbė profesionalūs sveikatos priežiūros specialistai*. Ataskaitoje taip pat rekomenduojama vartoti šį produktą kaip pagrindinę kelių osteoartrito gydymo priemonę.

Daugiausia dėmesio buvo skiriama osteoartrito gydymo tobulinimui, todėl specialistų grupė parengė rekomendacijas gydytojams, kuriose pabrėžiama svorio numetimo nauda antsvorio turintiems žmonėms, mankštos ir aktyvaus gyvenimo būdo pranašumas, aiškinama apie vidpadžių naudojimą, akupunktūrą ir vandens terapiją bei kelių osteoartrito farmakologinį gydymą.
Specialistų grupė rekomenduoja vaistinio preparato kokybę atitinkantį gliukozamino sulfatą osteoartritu sergantiems žmonėms kaip racionalią ir pačią saugiausią pagrindinę priemonę skausmui malšinti ir sąnariams gydyti.

Ši rekomendacija ypač įdomi, nes ją pateikė ESCEO (Europos draugija, nagrinėjanti osteoporozės ir osteoartrito klinikinius ir ekonominius aspektus) iš 13 tarptautinių specialistų, kurių specializacija – reumatologija, klinikinė epidemiologija ir klinikiniai tyrimai.
Tai ne pelno siekianti organizacija, konsultuojanti gydytojus ir teikianti jiems informaciją apie naujausius mokslinius tyrimus, susijusius su kaulų, sąnarių ir raumenų ligomis.

Bendrovės „Pharma Nord“ preparatas „Glucosamine Pharma Nord“ yra efektyvus vaistas lengvo ar apysunkio kelio sąnario osteoartrito sukeltų simptomų palengvinimui.

Visą vasario mėnesį specialių pasiūlymų bendrovės „Pharma Nord“ preparatams „Bio–Glucosamine“ ir “Bio–Glucosamine MEGA” ieškokite “Camelia” vaistinėse.

* A systematic review of recommendations and guidelines for the management of osteoarthritis: The Chronic Osteoarthritis Management Initiative of the U.S. Bone and Joint Initiative. Seminars in Arthritis and Rheumatism. Volume 43, Issue 6, Pages 701–712, June 2014

Vėl pradėjau bėgioti:
Mano kelių skausmas daugiau manęs nebevargina

„Man labai palengvėjo, kai mano kelių būklė tapo normali, ir labai džiaugiuosi, kad vėl galiu bėgioti“, – sako Csabo Nyakas, vidurinės mokyklos mokytojas, vartojantis gliukozamino papildus, kad palaikytų gerą kelių būklę.


Anksčiau jis buvo apskrities lygio bėgikas, užimdavęs palyginti aukštas vietas vidutinio ilgio distancijose, tačiau nuosavo šeimos namo – puikaus, didelio namo su sodu – statybos surijo visą laiką. Be to, jis pajuto, kaip sunkus darbas atsiliepė keliams. Iš štai tada vaistininkė patarė jam pavartoti papildo su gliukozaminu ir chondroitinu – dviem natūraliais elementais, kurių yra sąnarių kremzlėse. Į papildo sudėtį taip pat įeina vitaminas C, kuris padeda organizmui gaminti kolageną, reikalingą normaliam kaulų ir sąnarių funkcionavimui.
„Šiek tiek įtariai ir atsargiai žiūriu į tabletes, nes esu joms jautrus ir dažnai jaučiu šalutinį poveikį, pavyzdžiui, galvos skausmą. Tačiau šios tabletės man puikiai tiko, o geroji naujiena buvo ta, kad mano kelių būklė tapo tiesiog puiki“, – pasakoja Csabo.


Motyvuoja vaikus
Csabo turi dvi mergaites – 12 ir 15 metų. Abi domisi muzika ir pritaria tėčio fizinei veiklai. Tačiau Csabo turi savo nuomonę apie vaikus ir sportą.
„Nepritariu, kad reikia versti vaikus daryti kažką, ko jie nenori. Reikia juos motyvuoti, natūraliai įtraukiant į kasdieninę veiklą ir sporto užsiėmimus. Juk labai gerai tiesiog pasivaikščioti gamtoje, todėl mano mergaitės be jokių sunkumų prisijungia prie mano pasivaikščiojimų ar bėgiojimų, kiek gali“, – sako Csabo, trokštantis susigrąžinti buvusią formą, kad galėtų bėgioti rimčiau.

Dabar ir kaip maisto papildas

 

Gliukozaminas dabar išleidžiamas kaip maisto papildas, kurio sudėtyje yra chondroitino ir vitamino C, kuris padeda palaikyti normalią kolageno gamybą.

Kasdieninis gliukozamino, chondroitino ir vitamino C vartojimas – puikus būdas aprūpinti sąnarius tomis medžiagomis, kurių yra normalioje kremzlėje.

Sudėtyje esantis vitaminas C palaiko organizmą ir biologinius procesus, turinčius įtakos Jūsų sąnarių slankumui.


Kas yra kolagenas?

Kolagenas – tinklinės struktūros baltymas, esantis žmogaus audiniuose. Taip kaip geležies tinklas sustiprina betono konstrukcijas, taip kolagenas suteikia elastingumo ir tamprumo jėgos, tokiu būdu būdamas naudingas ir reikalingas, pavyzdžiui, sąnariuose.


Kas yra gliukozaminas?

Gliukozaminas – maža vandenyje tirpi molekulė (amino-monosacharidas), kurią gali pasigaminti pats organizmas. Gliukozaminas kaip statybinė medžiaga įeina į glikozaminoglikano ir hialurono rūgšties junginį, kuris yra labai svarbus sąnario kremzlės sandarai.

Ar išbandėte mūsų originalųjį preparatą Q10, kuris buvo naudojamas „Q-Symbio“ tyrime?

Bendrovės „Pharma Nord“ preparatas Q10 buvo naudojamas „Q Symbio“ tyrime, nes „Pharma Nord“ gaminamą kofermentą Q10 Tarptautinė kofermento Q10 organizacija jau daug metų laiko oficialiu standartiniu produktu, ir jis buvo naudojamas atliekant daugiau negu 100 publikuotų mokslinių tyrimų.

Produktas pasižymi geru biologinio įsisavinimo laipsniu ir poveikiu, o jo saugumą įrodo beveik 25 metus rinkti duomenys.

Q10 yra dviejų veikliųjų formų – tai oksiduotasis ubikinonas ir sumažintas ubikinolis. Abi formos egzistuoja mitochondrijose – ląstelių energijos „gamyklose“. Čia Q10 nuolat kaitalioja savo formą iš vienos į kitą –oksiduotąjį ir sumažintą. Būtent šios savybės nulemia Q10 poveikį organizme.

„Pharma Nord“ gaminamas Q10 yra ištirpintas aliejuje ir termiškai apdorotas specialiu būdu taip, kad Q10 kristalai visiškai ištirpsta kūno temperatūroje ir sudaro vienodą (homogenišką) mišinį, kurį organizmas lengvai įsisavina.