Paieška

  Search Results

  Uždaryti

  Šios taisyklės ir sąlygos yra skirtos suteikti informaciją apie mūsų siūlomas paslaugas mūsų svetainės vartotojams.

  Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis užpildydami kontaktinę formą.

  PRIVATUMO POLITIKA

   „Pharma Nord“ kokybė ir saugumas yra pagrindinės vertybės ne tik kai kalbama apie mūsų produktus. Saugumas internete yra labai svarbus, kai norima apsaugoti mūsų svetainės lankytojų privatumą. Žemiau galite daugiau sužinoti apie tai, kaip mes elgiamės su jūsų asmens duomenimis, kaip susikoncentruojame į jūsų užklausas ir svetainės naudojamus slapukus.

  Kai apsilankote pharmanord.lt, mes tvarkome jūsų asmens duomenis  taip, kaip aprašyta toliau. Todėl mes esame jūsų asmens duomenų valdytojas jurisdikcijoje, kurioje renkama asmeninė informacija. Galite paprašyti papildomos informacijos apie tai, kaip  tvarkome jūsų asmens duomenis, užpildydami kontaktinę formą čia.

  Jūs turite teisę bet kada:

  • būti užmirštas – tai reiškia, kad galite bet kada reikalauti ištaisyti arba ištrinti jūsų asmens duomenis, kuriuos mes turime apie jus, jei pastebite, kad informacija yra neteisinga arba neišsami;
  • būti informuotas – bet kada galite sužinoti, kokius asmens duomenis mes tvarkome, kaip ir kodėl tą darome;
  • perkelti duomenis – pagal Bendrąjį asmens duomenų reglamentą, turite teisę pareikalauti, kad mes perkeltume duomenis ir pateiktume jums jūsų asmens duomenų elementus įprastai naudojama kompiuteriu įskaitoma forma;
  • paprieštarauti duomenų tvarkymui –  turite teisę paprieštarauti jūsų asmens duomenų tvarkymui tiesioginės rinkodaros tikslais;
  • apskųsti – galite teikti skundą asmens duomenų pareigūnui savo šalyje dėl jūsų asmens duomenų naudojimo.

  1. Kokių tipų asmens duomenis mes tvarkome ir kokiems tikslams?

  - Kad galėtume jums siųsti naujienlaiškius – „Pharma Nord“ sveikatos naujienas (tik jei sutinkate):

  „Pharma Nord“ naujienlaiškiai padės jums neatsilikti nuo naujienų ir sužinoti visą informaciją apie maisto papildų ir vaistinių preparatų tyrimus.

  Jums nebus siunčiami naujienlaiškiai, kol nepatvirtinsite, kad pageidaujate juos gauti. „Pharma Nord“ saugo jūsų informaciją ir užtikrina, kad visuomet galite atsisakyti šios paslaugos per naujienlaiškyje pateiktą nuorodą.

  Kad galėtume jums siųsti naujienlaiškius, mes renkame tokią informaciją kaip jūsų vardas ir elektroninio pašto adresas. Kai kuriais atvejais galime rinkti ir kitą informaciją. Pavyzdžiui, galime paklausti jūsų amžiaus arba, ar turite namuose vaikų. Ši informacija bus naudojama tik tam, kad gautumėte būtent jums aktualius naujienlaiškius. Ši informacija bus saugoma tol, kol jūs atsisakysite mūsų naujienlaiškių.

  Jūs visuomet galite į mus kreiptis naujienlaiškyje nurodytais kontaktais, jei turite klausimų dėl naujienlaiškio turinio arba norite gauti kokią nors konkrečią informaciją ateityje.

  2. Kaip mes saugome jūsų asmens duomenis?

  „Pharma Nord“ saugo jūsų asmens duomenis saugioje duomenų bazėje.

  Kai kuriais atvejais mes galime rinkti ir kitą informaciją. Pavyzdžiui, galime paklausti jūsų amžiaus arba, ar turite namuose vaikų. Ši informacija bus naudojama tik tam, kad gautumėte tik jums aktualius naujienlaiškius.  Ši informacija bus saugoma tol, kol jūs atsisakysite mūsų naujienlaiškių.

  Jei nenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi arba norite, kad jūsų duomenys būtų ištaisyti arba norite atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis, galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo darbuotojus:

  UAB Pharma Nord Lithuania
  K. Donelaičio g. 62-1
  LT-44248 Kaunas
  Lietuva
  Tel.: +370 5 212 22 90

  3. Kiek laiko mes saugome jūsų asmens duomenis?

  Jums sutinkant gauti „Pharma Nord“ naujienlaiškius, pateikta informacija bus saugoma tol, kol jūs atsisakysite gauti mūsų naujienlaiškius. Jų atsisakyti galite bet kada, spustelėdami nuorodą jūsų naujienlaiškyje.

   

  SLAPUKAI

  1. Kodėl „Pharma Nord“ rašo apie slapukus?

  Slapukai nėra naujas reiškinys. Tačiau visos Europos interneto svetainės įpareigotos informuoti, kokius slapukus jos talpina vartotojų įrenginiuose.

  2. Kas yra slapukai?
  Slapukai yra mažos tekstinės bylos, talpinamos jūsų kompiuteryje. Slapukai informuoja serverį apie vartotojo nustatymus, jūsų prisijungimo būklę ir kaip jūs naudojate interneto svetainę. Kitaip tariant, kai kurie slapukai atlieka tinklalapyje tam tikras funkcijas, o kiti slapukai renka informaciją, kuri naudojama interneto svetainės veikimui pagerinti.

  3. Slapukų atsisakymas
  Naršyklės nustatymuose galite nurodyti, kad neįsileidžiate slapukų į savo kompiuterį. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad dėl to jūs negalėsite naudotis kai kuriomis interneto svetainės funkcijomis.

  Galite lengvai ištrinti slapukus iš savo kompiuterio. Jei naudojate skirtingas naršykles, galite pageidauti ištrinti slapukus kiekvienoje naršyklėje. Daugiau apie tai sužinoti galite čia:

  Internet Explorer
  Safari
  Google Chrome
  Firefox

  4. Kaip „Pharma Nord“ naudoja slapukus

  Mes naudojame tris skirtingus slapukų tipus. Toliau galite skaityti apie tai, kaip ir kodėl naudojame slapukus:

  4.1. Būtinai reikalingi slapukai

  Šie slapukai būtini, kad veiktų mūsų svetainės funkcijos. Be kita ko, juos naudojame prisijungimui ir Jūsų krepšelio būsenai stebėti

  Pavyzdžiai:

  • Mūsų elektroninėje parduotuvėje sesijos slapukus "Pharma Nord" naudoja tam, kad galėtų parodyti Jums, kad esate prisijungęs/-usi ir parodyti Jūsų pirkinių krepšelio turinį. Šie slapukai automatiškai panaikinami, Jums uždarius mūsų svetainės ar naršyklės langą.
  • Naršyklės parinktys

   

  4.2. Statistikos slapukai

  "Pharma Nord" naudoja statistikos slapukus vartotojo potyrių pagerinimo tikslais.

  Pavyzdžiai:

  • LogRocket įrašo sesijos duomenis, kad padėtų svetainės kūrėjams aptikti ir pašalinti sistemos klaidas bei pagerinti/optimaliai pagerinti vartotojo potyrius
  • Vietos statistikos slapukai naudojami vartotojo naršymui svetainėje stebėti ir potyriams pagerinti
  • Be to, "Pharma Nord" naudoja statistikos įrankį Google Analytics, skirtą ištirti, kaip naudojamasi mūsų svetaine. Daugiau apie Google Analytics slapukus galite pasiskaityti čia her.
  • Mes taip pat naudojame slapuką, leidžiantį atpažinti sugrįžusius klientus. Šis slapukas išlieka ilgiau negu vienos sesijos metu.

   

  4.3. Rinkodaros slapukai

  Šiuos slapukus sukūrė trečiųjų šalių bendrovės ir galimai naudoja juos tam, kad rodytų Jums aktualias reklamas bei suasmenintą turinį. Šie slapukai taip pat gali būti naudojami papildomoms funkcijoms užtikrinti, pavyzdžiui greitam prisijungimui per  socialinį tinklą ar dalijimuisi turiniu.

  Pavyzdžiai:

  • Google marketing

  • Twitter

  • Facebook

  • Youtube

  • LinkedIn

  ĮVYKIŲ REGISTRAVIMO ŽURNALAS

  Svetainė www.pharmanord.lt naudoja įvykių registravimo žurnalą. Ši informacija yra statistinės sistemos dalis ir leidžia susidaryti statistinį mūsų interneto svetainės lankytojų vaizdą, sužinoti, iš kur jie ateina ir kuriame puslapyje jie palieka svetainę.

  Registracijos žurnalas naudojamas tik www.pharmanord.lt veikimo optimizavimui.

   

  YOUTUBE API NAUDOJIMAS

  Pharma Nord naudoja YouTube API paslaugas, įterpiant vaizdo įrašus iš YouTube į interneto svetainę.

  Youtube paslaugų teikimo sąlygas galite perskaityti čia.

   


  Important:


  "Pharma Nord" lankytojų duomenų apsauga mūsų svetainėje yra labai svarbi. Daugiau informacijos, kaip mes elgiamės su jūsų asmeniniais duomenimis ir apie svetainės slapukų naudojimą, rasite skyriuose "Privatumo politika" ir "Slapukai".