30 metų atliekami moksliniai tyrimai duoda atsakymą,
tai kam atidėlioti seleno vartojimą?

Grupė Europos mokslininkų tyrėjų visai neseniai pateikė naują ir įdomų įrodymą, kad mikroelementas selenas tikrai yra naudingas mums, žmonėms.

Tikriausiai žinote, kad mikroelementas selenas yra Jums naudingas. Tačiau ar žinote, KOKS jis svarbus? Ar žinote, KODĖL Jums jo reikia? Ach, ir ar žinote, KUR galite rasti atsakymus į visus šiuos klausimus? Jeigu Jums tikrai rūpi Jūsų pačių sveikata, nepatingėkite sugaišti vos porą minučių ''Google'' paieškos sistemoje.
 

  • Tyrimas paskelbtas autoritetingame mokslo žurnale „IJC“
  • Tyrime atskleista, kodėl selenas toks svarbus
  • Tyrimo rezultatai remiasi ne mažiau kaip 521 448 dalyvių duomenimis


Kas yra selenas?
Selenas yra mineralas ir vadinamasis mikroelementas, o tai reiškia, kad žmogaus sveikatai palaikyti jo reikia labai nedaug. Seleno kiekis pasėliuose kiekvienoje šalyje skiriasi, atsižvelgiant į maistingųjų medžiagų kiekį konkrečiame regione. Suomiai surado būdą, kaip išspręsti šią problemą. Laikydamiesi teisės aktų reikalavimų, jie sukūrė ir pristatė selenu papildytas chemines trąšas, kurios gali užtikrinti reikiamą seleno kiekį Suomijos gyventojų organizme.


Imuninė sveikata ir skydliaukės funkcija
Dvi iš labai svarbių seleno funkcijų yra palaikyti normalų imuninės sistemos ir skydliaukės funkcionavimą. Skydliaukė kontroliuoja organizmo metabolizmą. Jeigu skydliaukė funkcionuoja netinkamai, padidėja pavojus atsirasti:

  • Svorio problemoms
  • Plaukų ir nagų problemoms
  • Odos problemoms


„SelenoPrecise“
Bendrovė „Pharma Nord“ sukūrė unikalias (patentuotas) organinio seleno mieles, kurios pasižymi nepaprastai geru biologinio įsisavinimo rodikliu. Tyrimais buvo nustatyta, kad organizmas iš šio ypatingo seleno šaltinio efektyviai įsisavina net 88,7 % seleno.


Buvo naudojamas atliekant tyrimą Švedijoje
Švedijos mokslininkų tyrėjų grupė pasirinko „SelenoPrecise“, atlikdama plačiai aprašytą tyrimą „KiSel-10“ (jį taip pat galite rasti „Google“). Šis preparatas įrodė ypač teigiamą seleno poveikį vyresnio amžiaus žmonėms.

Suomija tręšiama selenu

Lietuvoje trūksta seleno kaip ir Suomijoje

1985 metais Suomijos vyriausybė nusprendė papildyti trąšas selenu, kadangi kraujo mėginiai parodė, jog suomių kraujyje yra per mažas seleno kiekis.

Taigi buvo nutarta, kad didesnė seleno dozė teigiamai paveiks visuotinę gyventojų sveikatą.

Pagaliau mokslininkai nustatė...

KODĖL SELENAS NEPAPRASTAI SVARBUS ŽMONĖMS

Naujausias Europoje atliktas tyrimas atskleidžia visiškai naujus faktus apie tai, kokią reikšmę selenas turi žmonėms.

Jums įdomu sužinoti, kodėl šio vienintelio mikroelemento vaidmuo toks svarbus?

Gerai žinoma, kad selenas yra svarbus žmonių sveikatai, tačiau grupė Europos mokslininkų tyrėjų neseniai atrado dar nežinomą šio gyvybiškai svarbaus mikroelemento funkciją. Revoliucingas ir novatoriškas tyrimas, kuriame dalyvavo iš viso 521 448 žmonės, paskelbtas autoritetingame mokslo žurnale „IJC“.


Selenas + Q10 – geras derinys
Atliekant tyrimus su selenu, buvo nustatyta, kad šis mikroelementas puikiai veikia kartu su kofermentu Q10. Tai aiškiai parodė švedų tyrimas „KiSel-10“, paskelbtas prieš kelerius metus Europos kardiologijos žurnale („European Journal of Cardiology“). Tyrėjai naudojo „SelenoPrecise“ ir „Bio-Quinone Q10“ derinį ir pamatė stulbinančius šių dviejų produktų poveikio rezultatus.

SelenoPrecise Bendrovės „Pharma Nord“ unikalios, patentuotos organinės seleno mielės, pasižyminčios 88,7 % (dokumentais pagrįstu!) biologinio įsisavinimo rodikliu.

Bio-Quinone Q10 Originalus kofermento Q10 preparatas su garsiąja „aukso standarto“ sudėtimi, užtikrinančia visišką biologinį kofermento Q10 įsisavinimą.

Išsamesnės informacijos apie tyrimus rasite „Google“.

Originalus „Q-Symbio Q10“

Originali kofermento Q10 sudėtis, išsiskirianti dokumentais įrodytu
biologinio įsisavinimo rodikliu

Originalus „Q-Symbio Q10“

Bendrovė „Pharma Nord“ pirmoji pristatė Q10 Europos rinkoje. Preparato „Bio-Quinone Q10“ sudėtis originali, išsiskirianti optimaliu biologiniu įsisavinimu, sukurta kartu su svarbiausiais mokslininkais.

Joje yra natūralaus, mielių fermentacijos pagrindu gauto kofermento Q10 augalinio aliejaus tirpale, užtikrinančiame puikią kofermento Q10 absorbciją, jam patekus į kraują. „Bio-Quinone Q10“ yra oficialus ICQA (Tarptautinės kofermento Q10 asociacijos) mokslinis etalonas (aukso standartas).