Paieška

  Search Results

  Uždaryti

  Nuoširdžiai džiaugiamės, kad susidomėjote ,,Pharma Nord" naujienlaiškiu! Užpildykite toliau pateiktą formą ir patvirtinkite, kad norite užsiprenumeruoti naujienlaiškį.  Taip pat patvirtinkite paspausdami nuorodą savo el. pašto laiške, kurį jums atsiųsime. Tuomet gausite naujausią, įdomiausią ir mokslu pagrįstą informaciją apie sveikatą bei maisto papildus.

  Kaip dovaną už naujienlaiškio prenumeratą mes jums atsiųsime pakuotę vitamino D-Pearls 20 µg N80. Kad pakuotę galėtume jums pristatyti, užpildykite visus žemiau pateiktos formos laukelius.

  DĖMESIO: pasiūlymas galioja kol yra atsargų bei vienam namų ūkiui priklauso viena pakuotė!

  Jeigu pirmą kartą užsiregistravote naujienlaiškio prenumeratai, nepamirškite tai patvirtinti el. laiške, kurį atsiųsime užpildžius toliau pateiktą formą.

  Jeigu jau gaunate mūsų naujienlaiškį, tiesiog užpildykite čia esančią formą ir jūsų nemokama D-Pearls dėžutė netrukus bus pristatyta!
   

  D-Pearls yra minkštos ir mažytės aliejinės kapsulės, kurių kiekvienoje yra 20 µg (800 TV) vitamino D3, o dėl perlų dydžio jas lengva nuryti ar kramtyti. Preparate esantis vitaminas D ištirpintas šalto spaudimo alyvuogių aliejuje, kad maistinė medžiaga būtų geriau įsisavinama organizme. Preparatas yra trijų stiprumų - 20, 40 arba 80 mikrogramų vitamino D3 kiekvienoje kapsulėje. Taip galite reguliuoti, kiek vitamino D vartojate - pagal metų laiką, savo poreikius ir gyvenimo etapą.
   

  Daugiau informacijos rasite čia