Paieška

  Search Results

  Uždaryti

  Ar dėl kojų mėšlungio naktį negalite užmigti?
  Ar dėl kojų mėšlungio naktį negalite užmigti?

  Jei taip, galbūt susidomėsite, ką išsiaiškino mokslininkai tyrimo metu, savanoriams skyrus magnio tablečių. Paskaitykite apie šį tyrimą ir sužinokite, kodėl jo dalyviai netrukus galėjo naktimis miegoti ramiai.

  Ar kas nors gali būti blogiau negu pabusti vidury nakties dėl mėšlungio sutrauktos, kietos lyg akmuo blauzdos? Tai būdinga daugybei žmonių. Galbūt esate vienas iš jų?
  Nors išties erzinantis, mėšlungis yra visiškai nekenksmingas. Vis dėlto gera naujiena ta, kad galite sau padėti. Pavyzdžiui, vartodami magnio papildus.
  Magnis yra raumenims ir nervams būtinas mineralas. Daugelis žmonių, tarp jų ir sportininkai, magnį vartoja. Būtent naujojo tyrimo duomenys tai įrodo.

  Magnis ar placebas

  Dvigubai koduoto ir placebu kontroliuojamo tyrimo rezultatai paskelbti 2021 m. spalio 31 d. žurnale „Nutrition Journal“. Tyrimo dalyviai atsitiktine tvarka buvo suskirstyti į dvi grupes.
  Vienai grupei teko vartoti tabletes su veikliąja medžiaga, o kitai „tuščias“ tabletes. Kurios grupės nariams kurias tabletes teko vartoti, nežinojo nei tyrėjai, nei savanoriai tyrimo dalyviai, ir ši paslaptis nebuvo atskleista iki tyrimo pabaigos, kai mokslininkai pagaliau galėjo atkoduoti tyrimo rezultatus.

  Ramios naktys

  Atkodavę šio magnio tyrimo rezultatus, mokslininkai pamatė ženklius skirtumus tarp tų dviejų grupių tiriamųjų.
  Dalyviai, du mėnesius kasdien vartoję magnio papildus, aiškiai pajuto papildų naudą normaliai raumenų ir nervų veiklai. Kitaip negu placebo grupės tiriamieji, magnį vartoję savanoriai naktimis būdavo kur kas labiau atsipalaidavę ir juos nustojo kamuoti miego sutrikimai dėl mėšlungio.

  Pharmanord image

  Padeda funkcionuoti daugiau negu 300 biocheminių reakcijų

  Magnis padeda funkcionuoti daugiau negu 300 skirtingų biocheminių organizmo procesų. Kai kurie jų susiję su raumenų ir nervų veikla.
  Būtent todėl mums svarbi subalansuota mityba, įtraukiant pakankamą kiekį magnio šaltinių, pavyzdžiui, riešutų, ankštinių augalų, viso grūdo produktų ir lapinių daržovių.
  Dėl visa ko dar galima pavartoti ir magnio papildų. „Bio-Magnesium“ būtų puikus variantas, turintis gausybę privalumų.

  Pharmanord image

  Magnis, kurį organizmas sugeba įsisavinti

  Kiekvienoje tabletėje yra 200 mg magnio, t. y. iš trijų skirtingų tipų magnio sudaryto magnio komplekso. Suderinus šiuos skirtingus magnio šaltinius, „Pharma Nord“ pavyko vienoje santykinai nedidelėje tabletėje sutalpinti keleto geriausiai įsisavinamų tipų magnį.
  Kasdieniam organizmo magnio poreikiui patenkinti visiškai pakanka vienos tabletės. Tabletė itin greitai ištirpsta, tad magnis lengvai įsisavinamas per virškinamąjį traktą ir paskirstomas po organizmo audinius, kuriems jo reikia.
  Spustelėję nuorodą, galėsite daugiau pasiskaityti apie „Bio-Magnesium“ ir vadinamąjį „stiklinės vandens testą“, kuris yra paprastas, greitas ir patikimas būdas sužinoti, ar jūsų turimą magnio papildą tikrai buvo verta pirkti.