Paieška

  Search Results

  Uždaryti

  Ar dėl savo darbo patiriate vitamino D trūkumą?
  Remiantis jų tyrimų duomenimis, kai kurių profesijų atstovai su vitamino stokos problemomis susiduria dažniau nei kitų profesijų atstovai.Perskaitykite ir sužinokite, kaip padidinti vitamino D kiekį savo organizme.

  17,7 proc. vyresnių nei 19 metų Lietuvos gyventojų trūksta vitamino D, tačiau dar didesnį nerimą kelia tai, kad, remiantis laboratorijos „Antėja“ gautais kraujo mėginių duomenimis, net 72,4 proc. tos pačios amžiaus grupės tiriamųjų turi nepakankamą jo kiekį. Kraujo mėginiai buvo imami iš 724 savanorių (vyrų ir moterų) 2016 m. gruodžio – 2017 m. vasario mėnesiais.

  Vis dažniau žmonės sužino apie būtinybę gauti reikiamą vitamino D kiekį su maistu ir iš saulės šviesos. Šiuo metu mokslininkų grupė ėmėsi tolesnių veiksmų, iškeldama klausimą, ar, nustatant gaires dėl vitamino D papildo vartojimo, nereikėtų atsižvelgti į profesiją? Jų atliktas apžvalginis vitamino D kiekio ir profesijos ryšio tyrimas atskleidė, kad pamainomis dirbantiems darbuotojams, sveikatos priežiūros darbuotojams bei uždarose patalpose dirbantiems darbuotojams gresia didesnė vitamino D stokos rizika.


  Didelis vitamino D stygius
  Tyrimas, kuriam vadovavo dr. Sebastian Straube iš Albertos universiteto Kanadoje, rodo, kad daugelio konkrečių profesijų atstovų grupių vitamino D kiekis kraujyje yra mažesnis nei turėtų būti žmogaus organizme. Sistemingai išanalizavę 71 specialisto recenzuotus straipsnius, apimančius 53 000 tiriamųjų, Straube ir jo komanda nustatė, kad su vitamino D trūkumo problemomis dažniausiai susiduria pamainomis dirbantys darbuotojai (80 %), uždarose patalpose dirbantys darbuotojai (77 %) bei sveikatos priežiūros studentai (72 %).
   

  Daugiau informacijos apie tyrimą galite rasti čia


   

  Kada gali būti naudingi papildai?
  Geriausias būdas padidinti vitamino D kiekį savo organizme yra daugiau laiko praleisti saulėje. Vasaros metu dėl to problemų paprastai būti neturėtų, tačiau tyrimai parodė, kad net ir saulėtose šalyse, tokiose kaip Italija, Portugalija bei Vengrija, didžiosios dalies gyventojų kraujyje vitamino D kiekis yra mažesnis nei optimalus. Patogus būdas padidinti vitamino D kiekį savo organizme – vartoti vitamino D papildus.

  „D-Pearls“ būdingas geras biologinis įsisavinimas
  „D-Pearls“ papildo, kurį siūlo „Pharma Nord“, atveju vitaminas D3 yra minkštose želatinos kapsulėse augalinio aliejaus pavidalu. Ne vienas tyrimas parodė, kad „D-Pearls“ yra gerai įsisavinamas ir biologiškai aktyvus.

  Visi „Pharma Nord“ produktai pagaminti pagal Danijos Medicinos taisykles ir kontroliuojami Valstybinės vaistų agentūros. Tai Jums garantuoja, kad įsigydami mūsų produktus gausite tai, kas bus nurodyta ant pakuotės.
   

  Skaitykite daugiau apie D-Pearls